falahi
31 شهریور 1401 - 14:57

رژه نیروهای مسلح در همدان + تصاویر

مراسم رژه اقتدار نیروهای مسلح مستقر در استان همدان به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، فرمانده پایگاه شکاری خلبان شهید محمد نوژه همدان امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح این استان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس نقطه عطف و درخشان انقلاب اسلامی بود که از همه اقشار در آن حضور داشتند.

خبرگزاری تسنیمهمدان،همدان،امیر سرتیپ پرویز مرادبکی با بیان اینکه انقلاب ما برگرفته از مکتب و راه امام حسین(ع) بود به همین دلیل پیروزی از آن ما شد گفت: به دشمنان ثابت کردیم ایران و ایرانی پای ناموس و ارزش‌های خود تا پای جان ایستاده است.

وی با این توضیح که امروز هم همین روحیه ایثار در جامعه به ویژه در نیروهای مسلح موج می‌زند مطرح کرد: با تمام قوت و توان در گام دوم انقلاب به پیش هستیم هرچند گاهی دشمنان وهم برشان داشته و اقدامات رذیلانه انجام می‌دهند.

مراسم رژه نیروهای مسلح در کرمانشاه برگزار شد+ تصاویر

مراسم رژه نیروهای مسلح در کرمانشاه برگزار شد+ تصاویررژه نیروهای مسلح در استان بوشهر+تصاویر

رژه نیروهای مسلح در استان بوشهر+تصاویرعزت و اقتدار در رژه نیروهای مسلح در اهواز به نمایش گذاشته شد

عزت و اقتدار در رژه نیروهای مسلح در اهواز به نمایش گذاشته شدفرمانده پایگاه شکاری خلبان شهید محمد نوژه نیز اظهار داشت: ما اعلام می‌کنیم در پشتیبانی از آرمان‌های انقلاب آمادگی کامل داشته و در حیاط خلوت استکبار جهانی حضور داشته و قدرت آفندی بسیاری داریم.

فرمانده پایگاه شکاری خلبان شهید محمد نوژه افزود: اگرچه ما شروع کننده جنگی نبوده و نخواهیم بود اما اگر دشمن تعدی کند آن وقت با توانمندی و قدرت پاسخ پشیمان کننده به وی خواهیم داد.

انتهای پیام/742/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 751806