falahi
31 شهریور 1401 - 09:53

۱۵ درصد زمین‌های چهارمحال و بختیاری به بخش کشاورزی اختصاص دارد

شهرکرد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌اکنون ۱۵ درصد زمین‌های این استان به بخش کشاورزی اختصاص دارد.

‌حسین برزگر در گفت و گو با خبرنگار مهر بیان کرد: از این زمین‌های کشاورزی سالانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تن انواع محصولات برداشت و روانه بازارهای مصرف داخلی و خارجی می‌شود.

حسین برزگر در گفت و گو با خبرنگار مهر بیان کرد: از این زمین‌های کشاورزی سالانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تن انواع محصولات برداشت و روانه بازارهای مصرف داخلی و خارجی می‌شود.سالانه یک میلیون و۵۰۰هزار تن انواع محصولات برداشت و روانه بازارهای مصرف داخلی و خارجی می‌شود.وی افزود: ارزش تولیدات سالانه کشاورزی چهارمحال و بختیاری در بخش‌های مختلف ۱۵۰ هزار میلیارد ریال است.

وی افزود: ارزش تولیدات سالانه کشاورزی چهارمحال و بختیاری در بخش‌های مختلف ۱۵۰ هزار میلیارد ریال است.برزگر تصریح کرد: چهارمحال و بختیاری در بخش کشاورزی، تولیدات این حوزه، اشتغال‌زایی و توسعه از جایگاه، تنوع و نقش ویژه‌ای در سطح ملی دارد.

برزگر تصریح کرد: چهارمحال و بختیاری در بخش کشاورزی، تولیدات این حوزه، اشتغال‌زایی و توسعه از جایگاه، تنوع و نقش ویژه‌ای در سطح ملی دارد.وی یادآور شد: از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون ۱۳۰ طرح با بیش از یک‌هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی شده است.

وی یادآور شد: از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون ۱۳۰ طرح با بیش از یک‌هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی شده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 751264