falahi
31 شهریور 1401 - 08:57

هدف دشمن از فتنه اخیر تضعیف نظام و ایران اسلامی است

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد هدف دشمن از فتنه اخیر را تضعیف نظام و ایران اسلامی دانست و بر هوشیاری مردم تاکید کرد.

آیت الله سید نصیر حسینی در نشست شورای اداری استان افزود: مدیران و بخصوص فرمانداران وبخشداران جریان فته ای را که دشمن دارد مدیریت می کند را با تدبیر رصد کنند .

وی اضافه کرد: دشمن از حادثه پیش امده نهایت جریان سازی و موج سواری را انجام می دهد و افرادی عامدانه و یا از روی نا آگاهی هم دارند همراهی می کنند که باید با هوشیاری لازم این خط نفاق دشمن را مثل گذشته بی اثر کرد.

امام جمعه یاسوج با اشاره به اینکه افراد نباید فریب این بازی کودکانه ای که دشمن به راه انداخته را بخورند اظهار داشت : دشمن بداند که  نظام جمهوری اسلامی قوی تر و قدرتمند تر از ان است که مقابل این جوی سازی های بی مورد بلرزد و قطعا که در نهایت امر شاهد رسوایی بیشتر و بیشتر دشمنان خواهیم بود.

نظام جمهوری اسلامیمدیران در برخورد با ارباب رجوع سعه صدر داشته باشند

مدیران در برخورد با ارباب رجوع سعه صدر داشته باشندنماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه شهر یاسوج با اشاره به اهمیت تکریم ارباب رجوع در جامعه اسلامی گفت: مدیران و کارکنان ادارات و نهادها با افرادی که برای گره گشایی از مشکل شان به آنان مراجعه دارند با سعه صدر بیشتری برخورد کنند.

آیت الله حسینی مدیران را به رعایت بیشتر اخلاق و عدالت  توصیه کردو اظهار داشت : اگر شخصی برای رفع گرفتاری کاری خود به اداره ای مراجعه می کند سعی کنیم  اگر حل مشکل آنها در کوتاه مدت میسر نیست با رافت و مهربانی با آن شخص برخورد داشته باشیم .

وی اضافه کرد : برخورد با حوصله و بدور از عصبانیت با ارباب رجوع قطعا موجب اعتماد برانگیزی بیشتر در سطح جامعه و تسهیل امور خواهد شد.

امام جمعه یاسوج در خاتمه از مدیران دولت انقلابی و جهادی سیزدهم خواست که با کار و تلاش شبانه روزی به وضعیت معیشت مردم کمک نموده و موجبات امیدواری بیشتر را در جامعه فراهم کنند.

باشگاه خبرنگاران جوانکهگیلویه و بویراحمدیاسوج

شناسه خبر: 751274