falahi
31 شهریور 1401 - 09:36

رژه نیرو‌های مسلح در اردبیل برگزار شد

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس رژه اقتدار نیرو‌های مسلح در اردبیل برگزار شد.

رژه نیرو‌های مسلح در اردبیل برگزار شد و نیرو‌های مسلح با رژه حماسی خود اقتدار خود را به دنیا نشان داند.

این رژه با حضور دستگاه‌های اجرایی استان به صورت باشکوه و منظم برگزار شد و در رژه نیرو‌های مسلح استان اردبیل توان‌های نظامی خود را به همگان نشان دادند و از جلوی جایگاه رژه رفتند.

دفاع مقدس شناسنامه ملت ایران است و هر کسی می‌خواهد ملت ایران را بشناسد دفاع مقدس تابلویی برای شناسایی آن است؛ رشادت‌ها و دلاوردمردی‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس فراموش نشدنی است بیان کرد: در سایه این رشادت‌ها کشورمان به اقتدار همه‌جانبه دست یافته است و ما قدردان رشادت‌ها هستیم.

علی‌رغم این که آمریکا از عراق در جنگ بر ضد ایران حمایت کرد و هزینه‌های زیادی را نیز در این جنگ تحمیلی صرف کرد، ولی بارشادت‌های رزمندگان و شجاعت و ایثارشان ملت ایران به پیروزی بزرگی دست یافته و با توجه به این که دشمنان و استکبار جهانی درصدد ضربه زدن به نظام اسلامی هستند که در سایه بصیرت‌مداری و شجاعت ملت ایران نقشه‌های دشمنان به یاس و ناامیدی تبدیل شده است.

پیام رژه نیرو‌های مسلح اقتدار و عظمت ملت ایران است و نیرو‌های مسلح با رژه حماسی خود اقتدار و عظمت ملت ایران را به دنیا نشان دادند.

تلاش‌های دشمنان برای ایجاد تفرقه در کشورمان ادامه دارد، اما با اقتدار و عظمت نیرو‌های مسلح و درایت مقام معظم رهبری تمام نقشه‌های دشمنان به یاس و ناامیدی تبدیل شده است.

روز به روز بر توان نظامی و دفاعی نیرو‌های مسلح افزوده می‌شود و هیچ کشوری نمی‌تواند نگاه چپ به کشورمان داشته باشد چرا که با پاسخی قاطع روبه‌رو می‌شود.

در سایه رشادت‌های شهدای والامقام کشورمان به اقتدار و عظمت کنونی دشت یافته است و روز به روز بر آن افزوده می‌شود و کشورمان در سایه خون پاک شهدای والامقام رقم خورده و ما قدردان خون پاک شهدا هستیم.

باشگاه خبرنگاران جواناردبیلاردبیل

شناسه خبر: 751355