falahi
09 بهمن 1401 - 15:46

بیانی: تیم‌ها یاد گرفته‌اند با داد و بیداد کارشان را پیش ببرند/ هوادار ساکت‌ترین تیم لیگ است

مربی تیم فوتبال هوادار با انتقاد از فضای حاکم بر فوتبال ایران گفت، تیم‌ها یاد گرفته‌اند با داد و بیداد داوران را تحت فشار بگذارند تا نتیجه بگیرند.

شاهرخ بیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال هوادار مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: تیم‌هایی که تغییر و تحول پیدا می‌کنند، به آنها شوک وارد می‌شود. سرمربی نفت از تیم ما شناخت داشت و همین مسئله کار را سخت کرد. یکی از بازیکنان ما هم شب قبل از بازی به نفت پیوست و بدون تمرین برای این تیم بازی کرد. طبیعی بود او اطلاعاتی از تیم هوادار را به رضا عنایتی بدهد.

«اگر زودتر گل می‌زدیم شرایط بازی تغییر می‌کرد.»، مربی تیم فوتبال هوادار با بیان این جمله خاطر نشان کرد: اگر بازی را برده بودیم شرایط‌مان در جدول بهتر می‌شد، اما یک امتیاز هم برای ما یک امتیاز است و به دیدارهای آینده امیدوار هستیم.

وی در مورد اینکه آیا مردم از بازی‌های لیگ لذت می‌برند یا نه، تصریح کرد: خودمان لذت نمی‌بریم چه برسد به هواداران. بازی فولاد خوزستان - پرسپولیس را دیدم. چه اتفاقاتی در آن مسابقه افتاد. در بازی با نفت مسجدسلیمان هم مشابه این اتفاقات رخ داد. تیم‌ها یاد گرفته‌اند با داد و بیداد کارشان را پیش ببرند. فوتبال ما داد و بیداد شده است. باور کنید تیم ما به نسبت سایر تیم‌ها ساکت‌تر است. ساکت الهامی تنها روی یک صحنه آفساید به داور اعتراض کرد. کادر فنی نفت و حتی تدارکات‌شان به داور و داور چهارم توهین می‌کردند و می‌گفتند قصد دارید سر تیم ما را ببُرید.

بیانی خاطرنشان کرد: داوران باید قدری با اقتدار باشند تا هر کسی به خودش اجازه ندهد اعتراض کند. اگر دوربین مقابل نیمکت تیم‌ها بگذارند همه متوجه می‌شوند چه اتفاقاتی می‌افتد، مخصوصاً تیم‌هایی که میزبان هستند. ما هر جا رفتیم این مشکل را داشتیم. همه یاد گرفته‌اند با داد و بیداد داوران را تحت فشار بگذارند تا نتیجه بگیرند.

بیانی در پایان گفت: میزبانی‌ها و امکانات فوتبال ایران هم اصلاً خوب نیست. مسجدسلیمان هتل ندارد و باید پس از پیاده شدن در اهواز با اتوبوس دو ساعت مسافت را طی کنید تا به مسجدسلیمان برسید. کجای دنیا این شرایط وجود دارد؟!

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1005298